stat4u
Kętrzyn. 14-latek w stanie upojenia alkoholowego trafił do szpitala - Quick.Cms - szybki i prosty system zarządzania treścią

Kętrzyn. 14-latek w stanie upojenia alkoholowego trafił do szpitala

Aktualności » Kętrzyn. 14-latek w stanie upojenia alkoholowego trafił do szpitala

Data:20.10.2013 (ost. aktualizacja 20.10.2013 12:49)
  • źródło: KWP Olsztyn
    źródło: KWP Olsztyn

Wczoraj kilka minut po godzinie 15.00 oficer dyżurny kętrzyńskiej komendy policji został  powiadomiony przez anonimową osobę, że przy jednej z ulic miasta młody chłopak,  najprawdopodobniej pijany, wychodzi na jezdnię wprost pod nadjeżdżające pojazdy. Faktycznie policjanci, którzy pojechali pod wskazany adres, zauważyli leżącego na chodniku młodego chłopaka. Okazało się, że nastolatek znajdował się pod wpływem alkoholu. Nie był nawet w stanie podnieść się z chodnika ani podać swoich danych. Funkcjonariusze ustalili, że jest to 14-letni mieszkaniec gminy Kętrzyn.  Z uwagi na stan upojenia alkoholowego chłopak został przewieziony do szpitala. O zdarzeniu policjanci powiadomili rodziców nastolatka. Teraz kryminalni będą ustalać skąd 14-latek miał alkohol i w jakich okolicznościach go wypił.

Zgodnie z treścią Ustawy o postępowaniu w sprawach nieletnich, picie alkoholu lub zażywanie narkotyków może świadczyć o demoralizacji nieletniego, dlatego również w tym przypadku materiały zostaną przesłane do sądu rodzinnego i nieletnich.

KWP OLsztyn

JK