stat4u
Kętrzyn, Barciany: Pijani rodzice, a w domu 1,5-roczna córka - Quick.Cms - szybki i prosty system zarządzania treścią

Kętrzyn, Barciany: Pijani rodzice, a w domu 1,5-roczna córka

Aktualności » Kętrzyn, Barciany: Pijani rodzice, a w domu 1,5-roczna córka

Data:09.07.2013 (ost. aktualizacja 09.07.2013 13:23)
  • źródło: KWP Olsztyn
    źródło: KWP Olsztyn

Kętrzyńscy policjanci interweniowali w mieszkaniu,
w którym pijani rodzice mieli opiekować się 1,5-roczną córką. Jak się okazało, zarówno matka dziewczynki, jak i ojciec rzeczywiście byli pod wpływem alkoholu. Dziecko zostało przekazane pod opiekę trzeźwej babci. O zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich.

Wczoraj około godziny 21.00 oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie został powiadomiony o tym, że w jednym z mieszkań na terenie gminy Barciany nietrzeźwi rodzice opiekują się swoim dzieckiem, które ciągle płakało. Policjanci, bezpośrednio po zgłoszeniu, pojechali pod wskazany adres. Faktycznie informacja potwierdziła się. Gdy funkcjonariusze weszli do mieszkania zastali tam małżeństwo, które siedziało przy świecy, gdyż jak poinformowali nie mają prądu. Pod opieką rodziców była 1,5-roczna córka. Kobieta poinformowała, że dziecko płakało, bo było głodne. Policjanci ustalili, że w rodzinie jest jeszcze dwójka małych dzieci. Jak się okazało, chłopcy w wieku 4,5 oraz 6 lat byli pod opieką babci mieszkającej po sąsiedzku. Policjanci zbadali stan trzeźwości matki i ojca dziewczynki. Zarówno 29-letni mężczyzna oraz jego 27-letnia żona byli nietrzeźwi.  Jak poinformowali wypili tylko jedno piwo.

Dziewczynka została przekazana pod opiekę trzeźwej babci. O zaistniałym zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich.

źródło: KWP Olsztyn