stat4u
Kętrzyn, Barciany. PODCZAS IMPREZY ZAATAKOWAŁ SWOJEGO KOLEGĘ NOŻEM - Quick.Cms - szybki i prosty system zarządzania treścią

Kętrzyn, Barciany. PODCZAS IMPREZY ZAATAKOWAŁ SWOJEGO KOLEGĘ NOŻEM

Aktualności » Kętrzyn, Barciany. PODCZAS IMPREZY ZAATAKOWAŁ SWOJEGO KOLEGĘ NOŻEM

Data:26.05.2015 (ost. aktualizacja 26.05.2015 13:00)
  • źródło: KWP Olsztyn
    źródło: KWP Olsztyn

Do zdarzenia doszło w miniony piątek około godziny 18.00. Wówczas oficer dyżurny kętrzyńskiej policji otrzymał zgłoszenie o rannym mężczyźnie w jednej z miejscowości w gm. Barciany. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Funkcjonariusze ustalili, że po zakończonych pracach budowlanych dwóch pracowników spożywało alkohol. Podczas spotkania towarzyskiego doszło między nimi do kłótni.  32-letni Łukasz S. chwycił za nóż i kilkukrotnie nożem ugodził 25-latka. Poszkodowany mężczyzna w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala. Okazało się, że obrażenia są bardzo poważne, zagrażające jego życiu. Policjanci bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymali sprawcę, który trafił do policyjnego aresztu. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało 2 promile alkoholu w organizmie.

Sąd, po zapoznaniu się z materiałem zebranym przez policjantów, zdecydował, że 32-latek najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Za usiłowanie zabójstwa mężczyźnie grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

KWP Olsztyn, jk