stat4u
Kętrzyn, Korsze. NĘKAŁ, GROZIŁ ORAZ USZKODZIŁ CIAŁO SWOJEJ BYŁEJ PARTNERKI - Quick.Cms - szybki i prosty system zarządzania treścią

Kętrzyn, Korsze. NĘKAŁ, GROZIŁ ORAZ USZKODZIŁ CIAŁO SWOJEJ BYŁEJ PARTNERKI

Aktualności » Kętrzyn, Korsze. NĘKAŁ, GROZIŁ ORAZ USZKODZIŁ CIAŁO SWOJEJ BYŁEJ PARTNERKI

Data:27.09.2017 (ost. aktualizacja 27.09.2017 16:24)
  • Ilustracja do tekstu/Archiwum
    Ilustracja do tekstu/Archiwum


Wczoraj, po zgromadzonym przez policjantów materiale dowodowym, prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru, zakazie zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną oraz zakazie opuszczania kraju wobec 35-latka.
Mężczyzna podejrzany jest o to, że w okresie od kwietnia do 21 maja br. na terenie Kętrzyna oraz Korsz uporczywie nękał poprzez dzwonienie oraz pisanie sms-ów o różnych porach dnia i nocy swoją byłą partnerkę. Dodatkowo 35-latek nachodził, niepokoił i zbliżał się do jej miejsca zamieszkania, a także groził jej pozbawieniem życia. Mężczyzna w maju br. uderzył również kobietę głową w twarz powodując u niej złamanie nosa, dodatkowo kopał ją po nogach.  

Zgromadzony przez policjantów materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 35-latkowi zarzutów. Wczoraj prokurator zastosował wobec podejrzanego policyjny dozór , zakaz zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną oraz zakaz opuszczania kraju.

Teraz mężczyzna odpowie przed sądem. Za te przestępstwa grozi mu kara 3 lat  pozbawienia wolności.

KPP Kętrzyn/jk