stat4u
Kętrzyn/Korsze. PIJANI RODZICE, A POD ICH OPIEKĄ MAŁOLETNIE DZIECI - Quick.Cms - szybki i prosty system zarządzania treścią

Kętrzyn/Korsze. PIJANI RODZICE, A POD ICH OPIEKĄ MAŁOLETNIE DZIECI

Różne » Kętrzyn/Korsze. PIJANI RODZICE, A POD ICH OPIEKĄ MAŁOLETNIE DZIECI

Data:14.03.2017 (ost. aktualizacja 14.03.2017 13:06)
  • Ilustracja do tekstu/Internet
    Ilustracja do tekstu/Internet

Wczoraj około godz. 20.30 dyżurny kętrzyńskiej policji otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej w jednym z mieszkań na terenie gminy Korsze. Z przekazanych informacji wynikało, że w mieszkaniu mają przebywać małe dzieci. Na interwencję domową pojechali policjanci z Korsz. Funkcjonariusze pod wskazanym adresem przed budynkiem zastali 32–letniego mężczyznę oraz jego 28-letnią partnerkę. Jak ustalili policjanci kobieta miała wszcząć awanturę, podczas której biła konkubenta i groziła mu pozbawieniem życia. Cała sytuacja miała miejsce w obecności czwórki małych dzieci w wieku od 1 roku do 8 lat. Jak się okazało zarówno kobieta jak i mężczyzna byli nietrzeźwi. Z uwagi na fakt, iż kobieta zachowywała się agresywnie została zatrzymana i trafiła do policyjnej celi. Dzieci trafiły pod opiekę babci.

O zdarzeniu zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich, przed którym będą tłumaczyć się nieodpowiedzialni rodzice.

KPP Kętrzyn/jk