stat4u
Kętrzyn, Korsze: Unikali wymiaru sprawiedliwości, zostali zatrzymani - Quick.Cms - szybki i prosty system zarządzania treścią

Kętrzyn, Korsze: Unikali wymiaru sprawiedliwości, zostali zatrzymani

Aktualności » Kętrzyn, Korsze: Unikali wymiaru sprawiedliwości, zostali zatrzymani

Data:09.07.2013 (ost. aktualizacja 09.07.2013 13:51)
  • źródło: KWP Olsztyn
    źródło: KWP Olsztyn

Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn poszukiwanych na podstawie nakazów doprowadzenia wydanych przez miejscowy sąd oraz Sąd Rejonowy w Gdańsku. Mężczyźni unikali wymiaru sprawiedliwości i nie stawili się w wyznaczonym terminie w areszcie śledczym. Wszyscy trafili już za kratki.

Wczoraj kilka minut po godzinie 10.00 policjanci z Korsz na terenie miasta zatrzymali 61-letniego Stanisława G. Mężczyzna poszukiwany był przez sąd za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu. Teraz najbliższe 4 miesiące spędzi za kratkami. Do kolejnego zatrzymania doszło również wczoraj o godzinie 14.00. Dzielnicowi w jednej z miejscowości w gminie Kętrzyn zatrzymali 27-letniego Łukasza N. Ma on do odbycia karę 150 dni aresztu za przestępstwo kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Natomiast dziś rano policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego zapukali do drzwi jednego z mieszkań na terenie gminy. Zdziwiony wizytą umundurowanych funkcjonariuszy Mariusz G. zapomniał, że jeździł rowerem pod wpływem alkoholu. Sąd Rejonowy w Kętrzynie wydał za mężczyzną nakaz doprowadzenie do Aresztu Śledczego. Ma on do odbycia karę 2 miesięcy pozbawienia wolności.  

Mężczyźni jeszcze dziś trafią do aresztów śledczych.

KWP Olsztyn

J.K.