stat4u
Kętrzyn. Krzyki, awantura, wyzwiska, a w domu 8 miesięczna dziewczynka pod opieką pijanych rodziców - Quick.Cms - szybki i prosty system zarządzania treścią

Kętrzyn. Krzyki, awantura, wyzwiska, a w domu 8 miesięczna dziewczynka pod opieką pijanych rodziców

Aktualności » Kętrzyn. Krzyki, awantura, wyzwiska, a w domu 8 miesięczna dziewczynka pod opieką pijanych rodziców

Data:31.07.2013 (ost. aktualizacja 31.07.2013 11:58)
  • ilustracja do tekstu
    ilustracja do tekstu

Wczoraj przed godziną 23.00 do oficera dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie zadzwoniła kobieta prosząc o interwencję u jej sąsiadów. Zaniepokojona mieszkanka miasta poinformowała, że w tym mieszkaniu trwa głośna awantura.

Gdy policjanci przyjechali na miejsce usłyszeli krzyki. Funkcjonariusze ustalili, że 33-letni mężczyzna wraz ze swoją konkubiną pili alkohol. W pewnym momencie doszło pomiędzy nimi do nieporozumienia. Para zaczęła krzyczeć, wyzywać się. Nie zważali na obecne w mieszkaniu 8 miesięczne dziecko.  

Podczas legitymowania matka dziecka wielokrotnie odmawiała podania funkcjonariuszom swoich danych personalnych. Zarówno Krystian M. jak i jego 31-letnia konkubina zostali zatrzymani i przewiezieni do miejscowej komendy gdzie sprawdzono stan trzeźwości rodziców dziecka. Jak się okazało oboje byli pijani. Matka dziewczynki miała blisko 3,5 promila alkoholu w organizmie natomiast jej konkubent ponad 2 promile.   

Policjanci przekazali dziewczynkę pod opiekę trzeźwego opiekuna. O całej sytuacji zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich. Magdalena Ć. dodatkowo odpowie za  niepodanie swoich danych personalnych za co może jej grozić kara grzywny.

KWP Olsztyn

JK