stat4u
Kętrzyn, Olsztyn. POLICJANCI ZATRZYMALI POSZUKIWANEGO ZA ZNĘCANIE SIĘ NAD ROZDZINĄ - Quick.Cms - szybki i prosty system zarządzania treścią

Kętrzyn, Olsztyn. POLICJANCI ZATRZYMALI POSZUKIWANEGO ZA ZNĘCANIE SIĘ NAD ROZDZINĄ

Aktualności » Kętrzyn, Olsztyn. POLICJANCI ZATRZYMALI POSZUKIWANEGO ZA ZNĘCANIE SIĘ NAD ROZDZINĄ

Data:27.04.2016 (ost. aktualizacja 27.04.2016 15:00)
  • źródło: KWP Olsztyn
    źródło: KWP Olsztyn

Wczoraj policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kętrzynie zatrzymali poszukiwanego 46-letniego mieszkańca miasta. W listopadzie 2015 r. za mężczyzną sąd wydał list gończy. Andrzej K. poszukiwany był za  przestępstwo znęcania się nad rodziną. Mężczyzna znęcał się fizycznie i psychicznie nad swoimi najbliższymi. Najczęściej będąc pod wpływem alkoholu, bez powodu wszczynał awantury domowe, podczas których używał słów wulgarnych, groził swojej małżonce pozbawieniem życia, oraz wyganiał kobietę z dziećmi z mieszkania. Z posiadanych przez policjantów informacji wynikało, że mężczyzna ukrywa się na terenie naszego kraju. Kryminalni ustalili, że poszukiwany  obecnie przebywa w jednym z mieszkań na terenie Olsztyna. Gdy funkcjonariusze zapukali do drzwi mieszkania, otworzył im zupełnie zaskoczony widokiem policyjnych legitymacji. Andrzej K. 46-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

Na podstawie zgromadzonego materiału w tej sprawie, sąd zastosował wobec mężczyzny areszt na okres trzech miesięcy. Za przestępstwo znęcania się nad rodziną grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Zgodnie z dyspozycją sądu 46-latek jeszcze dziś trafi do zakładu karnego. 

KWP Olsztyn/jk