stat4u
Kętrzyn. Pijani rodzice, a pod opieką dzieci - interweniowali policjanci - Quick.Cms - szybki i prosty system zarządzania treścią

Kętrzyn. Pijani rodzice, a pod opieką dzieci - interweniowali policjanci

Aktualności » Kętrzyn. Pijani rodzice, a pod opieką dzieci - interweniowali policjanci

Data:14.08.2013 (ost. aktualizacja 14.08.2013 (12:02)
  • ilustracja do tekstu
    ilustracja do tekstu

Wczoraj przed godziną 23.00 do oficera dyżurnego kętrzyńskiej jednostki policji zadzwoniła 14-latka, która poinformowała, że do domu wróciła pijana matka, która zaczęła awanturować się z ojcem. W domu był jeszcze jej 4-letni brat.

Gdy policjanci przyjechali na miejsce usłyszeli krzyki. Funkcjonariusze ustalili, że 40-letnia kobieta, gdy wróciła do mieszkania zaczęła wyzywać swojego konkubenta, a następnie zaczęli się między sobą szarpać i uderzać po całym ciele nie zważając na obecne w mieszkaniu 4-letnie dziecko.  Gdy funkcjonariusze poinformowali kobietę, że takie zachowanie i sprawowanie opieki nad dziećmi jest naganne wówczas kobieta twierdziła, że policjanci „mogą sobie dzieci zabrać”.   

Podczas prowadzonej interwencji funkcjonariusze uzyskali informację, że rodzina objęta jest już nadzorem kuratora. Policjanci zbadali stan trzeźwości obojga – matka miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie, jej konkubent – 3 promile. Agresywna Beata G. została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu.     

Policjanci przekazali dzieci pod opiekę trzeźwego opiekuna. O całej sytuacji zostanie poinformowany sąd rodzinny i nieletnich.

KWP Olsztyn

JK