stat4u
Kętrzyn. Pod osłoną nocy, pijany, bez oświetlenia jednośladu przewoził narkotyki - Quick.Cms - szybki i prosty system zarządzania treścią

Kętrzyn. Pod osłoną nocy, pijany, bez oświetlenia jednośladu przewoził narkotyki

Aktualności » Kętrzyn. Pod osłoną nocy, pijany, bez oświetlenia jednośladu przewoził narkotyki

Data:20.08.2013 (ost. aktualizacja 20.08.2013 11:40)
  • źródło: KWP Olsztyn
    źródło: KWP Olsztyn

Czyżby brak oświetlenia jednośladu chciał wykorzystać mężczyzna, który pod osłoną nocą przewoził narkotyki? Możliwe. Niewykluczone, że odwagi dodały mu wypite dwa piwa. Szczegóły tej sprawy badają kętrzyńscy kryminalni.
    
Wczoraj około godz. 23.00 policjanci z kętrzyńskiej komendy, patrolując jedną z ulic miasta zatrzymali do kontroli rowerzystę jadącego wężykiem i bez oświetlenia. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna był pijany. Miał ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie.
To nie jedyne przewinienie jakiego tego dnia dopuścił się mężczyzna.  Podczas kontroli osobistej policjanci znaleźli w saszetce, którą miał założoną na pasku, woreczek z suszem roślinnym. Po badaniu narkotestem ustalono, że była to marihuana.


21-letni mieszkaniec miasta został zatrzymany do wytrzeźwienia i wyjaśnienia tej sprawy. Odpowie teraz za jazdę pod wpływem alkoholu i posiadanie narkotyków.

KWP Olsztyn

JK