stat4u
Kętrzyn. POLICJANCI WYJAŚNIAJĄ OKOLICZNOŚCI ŚMIERCI 22-LATKA - Quick.Cms - szybki i prosty system zarządzania treścią

Kętrzyn. POLICJANCI WYJAŚNIAJĄ OKOLICZNOŚCI ŚMIERCI 22-LATKA

Aktualności » Kętrzyn. POLICJANCI WYJAŚNIAJĄ OKOLICZNOŚCI ŚMIERCI 22-LATKA

Data:27.03.2017 (ost. aktualizacja 27.03.2017 12:01)
  • Ilustracja do tekstu/Archiwum
    Ilustracja do tekstu/Archiwum

W sobotę (25.03.2017) około godz. 15:00 oficer dyżurny kętrzyńskich policjantów otrzymał zgłoszenie, że w Nowej Wsi Kętrzyńskiej w jednym z budynków gospodarczych ujawniono ciało mężczyzny. We wskazane miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy potwierdzili zgłoszenie.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w budynku tym doszło do niekontrolowanego wybuchu, w wyniku którego mężczyzna doznał śmiertelnych obrażeń. Będący na miejscu lekarz stwierdził zgon mężczyzny.

Funkcjonariusze oraz technik kryminalistyki przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, policjanci przesłuchują osoby, które mogą mieć wiedzę na temat przebiegu wydarzeń. Na miejscu pracował również specjalny Zespół Minersko-Pirotechniczny Sekcji Antyterrorystycznej z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Na polecenie prokuratora ciało 22-latka zostało zabezpieczone w prosektorium celem przeprowadzenia sekcji zwłok mężczyzny. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie okoliczność tego tragicznego w skutkach zdarzenia

KWP Olsztyn/jk