stat4u
Kętrzyn. Poszukiwani za znęcanie się, jazdę po pijanemu - zatrzymani - Quick.Cms - szybki i prosty system zarządzania treścią

Kętrzyn. Poszukiwani za znęcanie się, jazdę po pijanemu - zatrzymani

Aktualności » Kętrzyn. Poszukiwani za znęcanie się, jazdę po pijanemu - zatrzymani

Data:17.07.2013 (ost. aktualizacja 17.07.2013 14:12)
  • źródło
    źródło

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych na podstawie nakazów osadzenia wydanych przez Sąd Rejonowy w Kętrzynie. Mężczyźni unikali wymiaru sprawiedliwości i nie stawili się w areszcie śledczym. Dzisiaj mężczyźni trafią za kratki, gdzie odbędą zasądzone kary.   

Wczoraj po godzinie 15.00 kętrzyńscy policjanci zatrzymali  42-letniego mężczyznę. Ireneusz S. poszukiwany był przez miejscowy sąd za znęcanie się nad rodziną. Za to przestępstwo spędzi za kratkami najbliższe 8 miesięcy. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

Również wczoraj tuż przed godziną 19.00 kętrzyńscy dzielnicowi ustalili miejsce pobytu 39-letniego Marka Cz. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie wydanego przez sąd nakazu osadzenia za jazdę po pijanemu. Został zatrzymany w jednym z gospodarstw na terenie gminy Barciany, gdzie dorywczo pracował. Teraz Marek Cz.  najbliższe 6 miesięcy spędzi w więzieniu.   

Dzisiaj mężczyźni trafią do aresztu, gdzie odbędą zasądzone kary pozbawienia wolności

źródło: KWP Olsztyn