stat4u
Kętrzyn/Reszel. POSZUKIWANI ZA KRADZIEŻE ZATRZYMANI PRZEZ POLICJANTÓW - Quick.Cms - szybki i prosty system zarządzania treścią

Kętrzyn/Reszel. POSZUKIWANI ZA KRADZIEŻE ZATRZYMANI PRZEZ POLICJANTÓW

Aktualności » Kętrzyn/Reszel. POSZUKIWANI ZA KRADZIEŻE ZATRZYMANI PRZEZ POLICJANTÓW

Data:07.06.2017 (ost. aktualizacja 07.06.2017 21:13)
  • Źródło: KPP Kętrzyn
    Źródło: KPP Kętrzyn

Policjanci z powiatu kętrzyńskiego zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn, którzy nie stawili się w wyznaczonym terminie do Aresztów Śledczych. Do pierwszego zatrzymania doszło wczoraj (06.06.2017) około godz. 11:30 Policjanci z Wydziału Kryminalnego miejscowej jednostki Policji przy ul. Chopina w Kętrzynie zatrzymali poszukiwanego przez wymiar sprawiedliwości 27-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Kętrzynie za wykroczenie kradzieży. 27-latek zgodnie z decyzją sądu najbliższy miesiąc spędzi w Areszcie Śledczym.

Do kolejnego zatrzymania doszło niespełna godzinę później przy jednej z ulic w Reszlu. Dzielnicowi z Komisariatu Policji w Reszlu podczas legitymowania zatrzymali 31-latka. Jak się okazało mieszkaniec miasta był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kętrzynie za przestępstwo kradzieży, którego dopuścił się w przeszłości. Mężczyzna za kradzież ma do odbycia pół roku pozbawienia wolności. 31-latek został odkonwojowany do Aresztu Śledczego w Bartoszycach, gdzie zgodnie z decyzją sądu spędzi najbliższe 6 miesięcy za kratkami.

mł. asp. Ewelina Piaścik/jk