stat4u
Kętrzyn. Ukradli metalowy trzepak. Teraz będą pracować na cele społeczne - Quick.Cms - szybki i prosty system zarządzania treścią

Kętrzyn. Ukradli metalowy trzepak. Teraz będą pracować na cele społeczne

Aktualności » Kętrzyn. Ukradli metalowy trzepak. Teraz będą pracować na cele społeczne

Data:29.08.2013(ost. aktualizacja 29.08.2013 12:00)
  • ilustracja do tekstu
    ilustracja do tekstu

Adamowi S. oraz Robertowi Z. spodobał się metalowy trzepak, który leżał na trawniku na terenie miasta. Z informacji, jakie posiadali policjanci wynikało, że przy jednej z ulic miasta wykonywane są prace remontowe i trzepak został wykopany przez pracowników i położony na ziemi. Wczoraj około godziny 13.00 pracownik firmy remontowej dostrzegł, że trzepak zginął. Policjanci szybko sprawdzili jeden z punktów skupu złomu. Jak się okazało dwóch mężczyzn  swój łup spieniężyli. Niestety pocięli skradziony przedmiot.

Chwilę później na terenie miasta funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież trzepaka. 23-letni Adam S. oraz 31-letni Robert Z. przyznali, że swój łup pocięli na kawałki, a następnie zanieśli do jednego z punktów skupu złomu, aby go sprzedać. Właściciel skradzione mienie wycenił na 150 złotych. Zatrzymani mężczyźni przyznali się do kradzieży i poddali dobrowolnemu ukaraniu. Każdy z nich zobowiązany został do wykonania nieodpłatnej, kontrolowanej pracy na cele społeczne w wymiarze 40 godzin.

KWP Olsztyn

JK