stat4u
Kętrzyn. Zaginęła 46-letnia kobieta. Trwa akcja poszukiwawcza - Quick.Cms - szybki i prosty system zarządzania treścią

Kętrzyn. Zaginęła 46-letnia kobieta. Trwa akcja poszukiwawcza

Aktualności » Kętrzyn. Zaginęła 46-letnia kobieta. Trwa akcja poszukiwawcza

Data:16.08.2013(ost. aktualizacja 16.08.2013 16:30)
  • źródło: KWP Olsztyn
    źródło: KWP Olsztyn

8 sierpnia br. policjanci z Kętrzyna zostali powiadomieni o zaginięciu 46-letniej Teresy Jaźdzewskiej. Według zgłoszenia kobieta 30 lipca wyszła rano z domu nie informując nikogo dokąd idzie. Policjanci natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia podjęli akcję poszukiwawczą. Funkcjonariusze sprawdzali miejsca, w których mogłaby przebywać 46-latka. Sprawdzali też szpitale, przychodnie zdrowia, dworce PKP i PKS.

Funkcjonariusze zbierają i na bieżąco weryfikują informacje, które mogą przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej.

Teresa Jaźdzewska ma około 165 cm wzrostu, waży około 45 kg i jest szczupłej budowy ciała. Ma ciemne, proste do szyi włosy oraz niebieskie oczy.

W chwili zaginięcia ubrana była w granatową bluzę, granatowe dresowe spodnie, niebieską kurtkę, białe sportowe buty oraz miała przy sobie ciemną torbę na ramię.
  
Wszystkie osoby, które mogłyby pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej, bądź mają jakiekolwiek informacje dotyczące jej zaginięcia proszone są o kontakt telefoniczny pod nr 997 lub 112 lub dzwoniąc bezpośrednio pod nr 89 752-92-00.

KWP Olsztyn

JK