stat4u
Kętrzyn. Znęcał się nad żoną, dostał nakaz natychmiastowego opuszczenia mieszkania - Quick.Cms - szybki i prosty system zarządzania treścią

Kętrzyn. Znęcał się nad żoną, dostał nakaz natychmiastowego opuszczenia mieszkania

Aktualności » Kętrzyn. Znęcał się nad żoną, dostał nakaz natychmiastowego opuszczenia mieszkania

Data:10.09.2013 (ost. aktualizacja 10.09.2013 12:13)
  • ilustracja do tekstu. źródło: internet
    ilustracja do tekstu. źródło: internet

Na wniosek kętrzyńskich policjantów prokurator zdecydował o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci dozoru Policji, nakazu natychmiastowego opuszczenia mieszkania oraz zakazu zbliżania się do najbliższych wobec 32- letniego mężczyzny. Marcin Ch. podejrzany jest o fizyczne i psychiczne znęcanie się nad żoną. Policjanci ustalili, że mężczyzna od roku wszczynał awantury domowe, podczas których szarpał, popychał i groził pozbawieniem życia swojej żonie. Używał wobec kobiety słów powszechnie uznanych za obelżywe. Mężczyzna wyganiał żonę z mieszkania oraz zakłócał spoczynek i wypoczynek nocny. Decyzją prokuratora Marcin Ch.  w ramach dozoru Policji będzie musiał stawiać się dwa razy w tygodniu w Komendzie Powiatowej Policji w Kętrzynie, a także musi natychmiast opuścić mieszkanie zajmowane wspólnie z pokrzywdzoną żoną.

Teraz mężczyzna za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

KWP Olsztyn

JK