stat4u
Korsze. 1,5-roczny chłopiec trafił do szpitala, po tym, jak wypadł z okna mieszkania na I piętrze - Quick.Cms - szybki i prosty system zarządzania treścią

Korsze. 1,5-roczny chłopiec trafił do szpitala, po tym, jak wypadł z okna mieszkania na I piętrze

Aktualności » Korsze. 1,5-roczny chłopiec trafił do szpitala, po tym, jak wypadł z okna mieszkania na I piętrze

Data:07.06.2013 (ost. aktualizacja 07.06.2013 13:45)
  • ilustracja do tekstu
    ilustracja do tekstu

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na jednym z osiedli mieszkaniowych w Korszach.
Z okna mieszkania na I piętrze wypadł 1,5-roczny chłopiec. W tym czasie matka opiekująca się dziećmi wyszła na moment do kuchni. Dziecko z obrażeniami głowy zostało  przetransportowane  helikopterem do szpitala w Olsztynie.

Dzisiaj około godziny 9.30 oficer dyżurny kętrzyńskiej policji otrzymał informację, że w Korszach na jednym
z osiedli mieszkaniowych, z okna na I piętrze wypadło dziecko. Pod wskazany adres natychmiast pojechali policjanci. Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze ustalili, że w mieszkaniu w jednym z pokoi przebywał 1,5-roczny Błażej wraz z 8-letnim bratem oraz 4-letnią córką sąsiadki. Dzieci bawiły się i oglądały bajki. W tym czasie matka opiekująca się dziećmi wyszła na moment do kuchni, aby odcedzić gotujące się ziemniaki.
W pewnym momencie 1,5-roczny chłopiec wspiął się z kanapy na parapet i odblokował zabezpieczone gumką okno, z którego wypadł. Policjanci zbadali stan trzeźwości 27-letniej kobiety które wykazało, że była trzeźwa. Dziecko z obrażeniami głowy zostało przetransportowane helikopterem do szpitala w Olsztynie. Funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności tego wypadku.

źródło: KWP Olsztyn