stat4u
Korsze. Burmistrz bez umiaru - Quick.Cms - szybki i prosty system zarządzania treścią

Korsze. Burmistrz bez umiaru

Aktualności » Korsze. Burmistrz bez umiaru

Data:07.03.2014 (ost.aktualizacja 07.03.2014 19:45)

W związku z pojawieniem się "Listu otwartego burmistrza Korsz Ryszarda Ostrowskiego do mieszkańców" na oficjalnej stronie Urzędu Miejskiego w Korszach dnia 27 lutego 2014r oraz w bezpłatnym dodatku do "Gazety Olsztyńskiej" - w "Gazecie w Kętrzynie" z dnia 7 marca 2014r na stronie 7 w dziale PROMOCJA, w którym to po raz kolejny burmistrz narusza nasze dobra osobiste oraz dyskredytuje w oczach mieszkańców, rzucając bezpodstawne pomówienia i oskarżenia pod naszym adresem informujemy, że stanowczo sprzeciwiamy się dalszym tego typu praktykom.

Informujemy, że nie zamierzamy dalej tolerować takich działań podejmowanych przez włodarza, ponieważ wykraczają one poza normy obowiązujące w cywilizowanym świecie.

Będziemy informować naszych czytelników o podjętych krokach zmierzających do zrozumienia przez Ryszarda Ostrowskiego, że jako przedstawiciel lokalnej społeczności jest zobowiązany do godnej postawy. Nie godzi się, by burmistrz wykorzystywał swoje stanowisko i poprzez lokalną gazetę oraz oficjalną stronę Urzędu Miejskiego bezpodstawnie oskarżał mieszkańców swojej gminy.

Tomasz Dudziak

Ewa Szyszkowska-Papis