stat4u
KORSZE. III SEKRETARZ WIESŁAW PRUSIK - Quick.Cms - szybki i prosty system zarządzania treścią

KORSZE. III SEKRETARZ WIESŁAW PRUSIK

Aktualności » KORSZE. III SEKRETARZ WIESŁAW PRUSIK

Data:23.06.2014 (ost.aktualizacja 23.06.2014 14:39)

Od stycznia pojawia się biuletyn wydawany przez burmistrza Korsz. To zaledwie pół roku, a już przez redakcję przewinęło się wielu ludzi. Włodarz idzie po trupach, nie zraża się tym, że nie może stworzyć stałej redakcji swojego biuletynu. W pierwszym „falstartowym” wydaniu, czyli w numerze pierwszym pierwszego, stopka redakcyjna była niezmiernie liczna. Był naczelny, sekretarz i wielu współpracowników. Już w kolejnym numerze personalia stopniały i zmienił się sekretarz redakcji. Pierwszym sekretarzem, jakby się to nie kojarzyło, był Tomasz Lenkowski, obecny dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Korszach. Kolejne miesiące, to kolejne zmiany w składzie redakcyjnym tuby propagandowej burmistrza. Ostatni numer biuletynu i … nowy III sekretarz. Na kogo tym razem trafiło? Na wiceburmistrza. Czyżby Wiesław Prusik nudził się w urzędzie? A to całkiem możliwe, wszak odpowiada za inwestycje miejskie, a tych to tyle co kot napłakał. A może w wiceburmistrzu drzemie niespełniony talent dziennikarski?

Ciekawe kto będzie sekretarzem redakcji w kolejnym wydaniu gazety? Możliwości burmistrz ma wiele. Zawsze może wskazać jakiegoś dyrektora lub prezesa. Oby w swojej wyliczance nie rozpędził się za bardzo i nie wskazał samego siebie.

Kreatywność burmistrza - wydawcy jest zadziwiająca. Może wkrótce okaże się, że urząd to już nie urząd. Wszystko jest możliwe, wszak burmistrz Korsz mianował się już rzecznikiem prasowym urzędu miejskiego, a teraz wiceburmistrz jest sekretarzem redakcji.

Koniec świata!

 

Tomasz Dudziak

Ewa Szyszkowska-Papis