stat4u
Korsze, Kętrzyn. REDAKTOR NACZELNY LOKALNEGO TYGODNIKA ORAZ BIULETYNU LOKALNEGO GMINY KORSZE OBRAŻA NA OFICJALNEJ STRONIE TYGODNIKA - Quick.Cms - szybki i prosty system zarządzania treścią

Korsze, Kętrzyn. REDAKTOR NACZELNY LOKALNEGO TYGODNIKA ORAZ BIULETYNU LOKALNEGO GMINY KORSZE OBRAŻA NA OFICJALNEJ STRONIE TYGODNIKA

Aktualności » Korsze, Kętrzyn. REDAKTOR NACZELNY LOKALNEGO TYGODNIKA ORAZ BIULETYNU LOKALNEGO GMINY KORSZE OBRAŻA NA OFICJALNEJ STRONIE TYGODNIKA

Data:29.10.2018(ost. aktualizacja 29.10.2018 21:26)
  • Zrzut ekranu ze strony "Tygodnika Kętrzyńskiego"
    Zrzut ekranu ze strony "Tygodnika Kętrzyńskiego"

Robert Majchrzak, redaktor naczelny „Tygodnika Kętrzyńskiego” (tygodnik zarejestrowany jest na Piotra Majchrzaka) i jednocześnie redaktor naczelny Czasopisma Lokalnego Gminy Korsze „Twoja Gmina Korsze”, nie przebiera w słowach na oficjalnej stronie „Tygodnika Kętrzyńskiego”, używając przy tym nazwisk i obrażając ludzi.

Nie wiedzieć dlaczego w jednym z wpisów, który po jakimś czasie znika ze strony, Majchrzak pisze: „Dudziak, ale z ciebie idiota”. Wpis zaopatrzony zostaje emotikonem.

Postawa dziennikarza dziwi, ponieważ żaden Dudziak nie pisał na stronie internetowej „Tygodnika Kętrzyńskiego”!

Postanowiliśmy zapytać Ryszarda Ostrowskiego- burmistrza Korsz, czy taka osoba, która nazywa w Internecie ludzi idiotami, powinna być odpowiedzialna za biuletyn gminny. Ryszard Ostrowski nie chciał z nami rozmawiać zasłaniając się pracą i … rozłączył się.

Wysłaliśmy zatem pytania smsem. Odpowiedzi nie otrzymaliśmy. Nie jesteśmy zdziwieni, bo od kilku lat nie zauważyliśmy krytycznego artykułu dotyczącego funkcjonowania gminy Korsze, który ukazałby się w tym tygodniku.

Nie udało nam się skontaktować z właścicielem „Tygodnika Kętrzyńskiego” - Piotrem Majchrzakiem, u którego pracuje redaktor naczelny Robert Majchrzak, ponieważ nie zdobyliśmy jego numeru telefonu.

Pozostaje zatem otwarte pytanie, czym kierował się Robert Majchrzak dokonując tego obrzydliwego wpisu ? Czy taka osoba powinna być redaktorem naczelnym biuletynu gminnego ? Czy burmistrz Korsz powinien nadal opłacać z publicznych pieniędzy kogoś, kto nie przebiera w słowach i obraża ludzi używając przy tym we wpisach czyjegoś nazwiska ?

Wpis miał miejsce 26 października w piątek. Być może to jakiś wirus i Roberta Majchrzaka i jego konto internetowe "przejęła piątkowa noc" tak jak w przypadku Pawła Kukiza – lidera Kukiz'15 ?

redakcja