stat4u
Korsze. Liczył, że policjanci odwiozą go do domu - odpowie za bezpodstawne wezwanie policjantów - Quick.Cms - szybki i prosty system zarządzania treścią

Korsze. Liczył, że policjanci odwiozą go do domu - odpowie za bezpodstawne wezwanie policjantów

Aktualności » Korsze. Liczył, że policjanci odwiozą go do domu - odpowie za bezpodstawne wezwanie policjantów

Data:05.09.2013 (ost. aktualizacja 05.09.2013 17:03)
  • źródło: Archiwum
    źródło: Archiwum

Wczoraj o godzinie 12.30 oficer dyżurny kętrzyńskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie z prośbą o pilną interwencję na jednej z tras w gminie Korsze, gdzie miało dojść do wypadku drogowego. Z informacji jakie otrzymał policjant wynikało, że mężczyzna został przejechany przez ciągnik rolniczy. Na miejsce natychmiast zostali skierowani funkcjonariusze z ruchu drogowego oraz o zdarzeniu poinformowano pogotowie. Kiedy funkcjonariusze oraz lekarz byli już na miejscu nie potwierdzili takiego zdarzenia. Pijany mężczyzna nie posiadał żadnych obrażeń ciała oraz nie było żadnych śladów, które świadczyłyby wypadku drogowym. 56-latek początkowo twierdził, że przejechał go ciągnik i dlatego dzwonił po pomoc po chwili oświadczył, że coś mu się pomyliło i żaden ciągnik go nie przejechał, chciał tylko, aby policjanci odwieźli go do miejsca zamieszkania.

Teraz Marian L. za bezpodstawne wezwanie Policji odpowie przed sądem. Może mu grozić kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny do 1500 złotych.

KWP Olsztyn

JK