stat4u
Korsze. MISTRZYNI POLSKI POPROWADZIŁA SPOTKANIE - Quick.Cms - szybki i prosty system zarządzania treścią

Korsze. MISTRZYNI POLSKI POPROWADZIŁA SPOTKANIE

Aktualności » Korsze. MISTRZYNI POLSKI POPROWADZIŁA SPOTKANIE

Data:01.04.2015 (ost. aktualizacja 01.04.2015 10:40)
  • fot. Tomasz Lenkowski
    fot. Tomasz Lenkowski

Do Miejskiego Ośrodka Kultury w Korszach zawitały konsultantki jednej z najsłynniejszych szwedzkich firm kosmetycznych.

Spotkanie miało charakter pokazowo - edukacyjny. Oprócz aktualnej oferty i doradztwa został zaprezentowany pokaz makijażu i wizażu. Wyjątkowym gościem była Joanna Radomska dyplomowany mistrz wizażu – mistrzyni Polski Międzynarodowych Mistrzostw Makijażu i finalistka Mistrzostw Świata. Specjalizuje się w nauczaniu technik makijażu, przeprowadzaniu pokazów makijażu i organizowaniu mistrzostw w tym zakresie.

Pani Joanna po krótkim wstępie i prezentacji multimedialnej na jednej z uczestniczek spotkania przedstawiła zasady dobrego makijaż. Wyjaśniła panujące trendy i sposób dobierania kosmetyków zarówno upiększających jak i pielęgnujących. Efekty pracy były porażające. Po oczyszczeniu twarzy i wykonaniu makijażu różnica była bardzo widoczna.

- Praktycznie w ogóle się nie maluję. Po dzisiejszym makijażu czuję się bardzo dobrze i z chęcią od czasu do czasu sprawię sobie taki luksus – mówi pani Halina, na której mistrzyni zaprezentowała swoje zdolności.

Uczestnicy spotkania mieli okazję poznać tajniki makijażu i mamy nadzieję, że będą je wprowadzali w życie. Serdecznie dziękujemy naszym wspaniałym konsultantkom.

Tomasz Lenkowski