stat4u
Korsze. Młodzież pisze ... - Quick.Cms - szybki i prosty system zarządzania treścią

Korsze. Młodzież pisze ...

Aktualności » Korsze. Młodzież pisze ...

Data:20.04.2013 (ost. aktualizacja 20.04.2013 23:38)
  • źródło: internet
    źródło: internet

Nareszcie nadeszła tak długo oczekiwana przez wszystkich wiosna, stopił się śnieg i odkrył „upominki” w postaci psich odchodów. Nie spodziewaliśmy się, że będzie ich tak wiele.  Idąc miastem bądź trawnikiem trzeba mieć oczy dookoła głowy, gdyż wystarczy chwila nieuwagi, aby wybrudzić sobie buty. To skandal, żeby nikt o to nie dbał. Czy ludzie nie wiedzą,  że psie kupy roznoszą wiele bakterii i chorób?  Każdego z nas może to dotknąć. Tak więc czy musi stać się tragedia aby ktoś zareagował? Nawet już nie ma o czym dyskutować… Nie dość,  że psy załatwiają się gdzie popadnie, to koty również nie są gorsze i z piaskownic dla dzieci robią sobie kuwety.
Przy boiskach na ul. Mickiewicza aż roi się od kup. Nie da się tam grać, bo gdy wypadnie piłka za boisko, to często wpada w odchody. Chcielibyśmy, aby ktoś w końcu stanowczo zabronił wyprowadzania tam psów, a za niesprzątanie po swoich pupilach nałożył kary pieniężne. Może ludzie w końcu by się opamiętali, bo jak na razie to udają ślepych (albo faktycznie tacy są) i wypuszczają czworonogi gdzie chcą. Nie dość, że tych boisk
w Korszach nie ma zbyt wiele, to chociaż niech będzie obok nich czysto! My również kochamy zwierzęta, ale DRODZY WŁAŚCICIELE, trzeba wiedzieć gdzie z psami chodzić na spacery i nabyć w końcu woreczki!

                                                                                                                                             Pomysłowi