stat4u
Korsze. SKORO UE MÓWI, ŻE MOGĄ W ZAP REALIZOWAĆ PROJEKTY, OTRZYMUJĄ DOFINANSOWANIA I DZIAŁAJĄ Z UNIJNYM SZYLDEM, TO KTO MOŻE POWIEDZIEĆ, ŻE JEST INACZEJ? - Quick.Cms - szybki i prosty system zarządzania treścią

Korsze. SKORO UE MÓWI, ŻE MOGĄ W ZAP REALIZOWAĆ PROJEKTY, OTRZYMUJĄ DOFINANSOWANIA I DZIAŁAJĄ Z UNIJNYM SZYLDEM, TO KTO MOŻE POWIEDZIEĆ, ŻE JEST INACZEJ?

Aktualności » Korsze. SKORO UE MÓWI, ŻE MOGĄ W ZAP REALIZOWAĆ PROJEKTY, OTRZYMUJĄ DOFINANSOWANIA I DZIAŁAJĄ Z UNIJNYM SZYLDEM, TO KTO MOŻE POWIEDZIEĆ, ŻE JEST INACZEJ?

Data:24.02.2015 (ost. aktualizacja 24.02.2015 22:55)
  • źródło: facebook
    źródło: facebook

Praktycznie to historia, ale dużo różnych grup może nadal tak myśleć, że samorząd może ot tak zamknąć europejski Zakład Recyklingu.

Idąc tropem działań obecnej Rady Gminy i Miasta Korsze wydaje się, że takie myślenie nie musi być wcale tak odległe, jakby się mogło wydawać.

Przypomnijmy, że na stronie jednej z kandydatek ubiegających się o stanowisko burmistrza Korsz znajdowała się w programie informacja, że celem działania tej osoby po zwycięstwie w wyborach będzie:

„podjęcie wszelkich możliwych działań w zakresie kompetencji burmistrza i Rady Miejskiej celem zamknięcia Zakładu Recyklingu Akumulatorów w Korszach”.  

inna kandydatka, która ubiegała się o to stanowisko również nie miała w tym względzie stanowiska. I nie chciała go zająć, licząc i obserwując to, jak zachowa się tłum. W mojej ocenie tak nie powinno być. Należy jasno i jednoznacznie o pewnych kwestiach mówić.