stat4u
Olsztyn / Biskupiec/Kętrzyn. 40- letni mieszkaniec Kętrzyna składał propozycje seksualne 14-latce - Quick.Cms - szybki i prosty system zarządzania treścią

Olsztyn / Biskupiec/Kętrzyn. 40- letni mieszkaniec Kętrzyna składał propozycje seksualne 14-latce

Aktualności » Olsztyn / Biskupiec/Kętrzyn. 40- letni mieszkaniec Kętrzyna składał propozycje seksualne 14-latce

Data:23.06.2017 (ost. aktualizacja 23.06.2017 13:55)
  • Źródło: KWP Olsztyn
    Źródło: KWP Olsztyn

Policjanci kryminalni z Komisariatu Policji w Biskupcu otrzymali informację, że z podającą się za 14-letnią dziewczynkę osobą, za pośrednictwem internetu, skontaktował się dorosły mężczyzna. Korespondencja między nimi trwała od kilku miesięcy. Przez ten czas 40- latek wysyłał wiadomości z propozycjami obcowania płciowego oraz wykonywania innych czynności seksualnych. Przez cały czas dążył do ich realizacji.
Kryminalni zajęli się wyjaśnianiem tej sprawy. We współpracy z funkcjonariuszami z Wydziału do Walki z Cyberprzestępczością z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie ustalili, że odpowiedzialnym za to przestępstwo jest mieszkaniec Kętrzyna. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do jednostki w Biskupcu. Wczoraj usłyszał zarzuty składania propozycji seksualnych osobie małoletniej za pośrednictwem internetu. 40- latek przyznał się do zarzucanych mu czynów. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny oraz poręczenie majątkowe w wysokości 1000 zł.
Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

KWP Olsztyn/jk