stat4u
Rusza nabór do służby w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej. - Quick.Cms - szybki i prosty system zarządzania treścią

Rusza nabór do służby w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej.

Aktualności » Rusza nabór do służby w Warmińsko-Mazurskim Oddziale Straży Granicznej.

Data:30.08.2013(ost. aktualizacja 30.08.2013 13:45)
  • źródło: W-MOSG
    źródło: W-MOSG
 
Komendant Warmińsko - Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej od 16 września 2013 roku do 31 grudnia 2013 roku ogłasza nabór nowych kandydatów do służby w Straży Granicznej.

Ważne!!! Osoby zainteresowane ubieganiem się o przyjęcie do służby w Straży Granicznej proszone są o uprzednią elektroniczną rejestrację (formularz rejestracyjny znajduje się na stronie internetowej Warmińsko-Mazurskiego Oddziału w panelu nabór) Zarejestrować się będzie można od 2 września 2013 roku, od godz. 10.00.

Zgodnie z kolejnością zgłoszeń kandydatowi zostanie przesłana odpowiedź e-mail ze wskazaniem terminu i godziny osobistego zgłoszenia się i złożenia wymaganych dokumentów w Wydziale Kadr i Szkolenia Warmińsko – Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Kętrzynie ul. gen. Władysłąwa Sikorskiego 78 od poniedziałku do czwartku w godz. 8.00 – 14.00.
 

W przypadku wyczerpania terminów dotyczących  składania aplikacji do służby, Wydział Kadr i Szkolenia zaprzestanie rejestracji osób zainteresowanych.

Justyna Szubstarska
Rzecznik Prasowy
Komendanta Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej