stat4u
Warszawa, Korsze, Warnikajmy. Rzecznik Praw Dziecka do burmistrza Korsz: Zwracam się o pilne podjęcie działań mających na celu zabezpieczenie dobra dzieci. - Quick.Cms - szybki i prosty system zarządzania treścią

Warszawa, Korsze, Warnikajmy. Rzecznik Praw Dziecka do burmistrza Korsz: Zwracam się o pilne podjęcie działań mających na celu zabezpieczenie dobra dzieci.

Aktualności » Warszawa, Korsze, Warnikajmy. Rzecznik Praw Dziecka do burmistrza Korsz: Zwracam się o pilne podjęcie działań mających na celu zabezpieczenie dobra dzieci.

Data:15.07.2014 (ost.aktualizacja 15.07.2014 11:45)
  • źródło: brpd.bip.doc.pk
    źródło: brpd.bip.doc.pk

Po batalii, wielu naszych interwencjach,  działaniach Posła na Sejm - Tomasza Makowskiego i ostatecznie naszego pisma do kętrzyńskiego SANEPIDu, Rzecznik Praw Dziecka zajął się sprawą i ponownie zwrócił się do Ryszarda Ostrowskiego o pilne podjęcie działań w związku ze skandalicznymi warunkami mieszkaniowymi rodziny Wójcików.

Jak dowiedzieliśmy się, istnieje możliwość zaoferowania  innego mieszkania rodzinie (jesteśmy w posiadaniu zdjęć mieszkań, a nawet jedno z nich oglądaliśmy) . Wiedzę taką posiada również burmistrz.

Czy w końcu Ryszard Ostrowski podejmie skuteczne działania, żeby rozwiązać ten problem?

 

 

Tomasz Dudziak

Ewa Szyszkowska-Papis