stat4u
WYJĄTKOWY WEEKEND Z GALĄ „OSOBOWOŚCI I SUKCESY ROKU 2016 WARMII I MAZUR” ZA NAMI! - Quick.Cms - szybki i prosty system zarządzania treścią

WYJĄTKOWY WEEKEND Z GALĄ „OSOBOWOŚCI I SUKCESY ROKU 2016 WARMII I MAZUR” ZA NAMI!

Aktualności » WYJĄTKOWY WEEKEND Z GALĄ „OSOBOWOŚCI I SUKCESY ROKU 2016 WARMII I MAZUR” ZA NAMI!

Data:08.12.2016 (ost. aktualizacja 08.12.2016 08:45)
  • fot. Redakcja
    fot. Redakcja

3 grudnia 2016 w hotelu Mikołajki na Ptasiej Wyspie odbyła się kolejna edycja prestiżowej Gali „Osobowości i Sukcesy Roku 2016 Warmii i Mazur”. Od kilku lat ogólnopolskie Gale „Osobowości i Sukcesy” skupiają postaci ze świata biznesu i show-biznesu, lecz w samym regionie warmińsko-mazurskim jest ich na tyle dużo, że organizator wydarzenia Mariusz Pujszo wraz z firmą Excellent Events postanowił także raz w roku skupić się tylko na tej malowniczej ziemi!

Celem corocznego spotkania jest przyznanie wyróżnień osobom i firmom, których dokonania były w danym roku i w danym regionie szczególnie dostrzegalne. Statuetki przyznawane są w wielu kategoriach i uwzględniają wszelkie branże. W kapitule zasiadają przedstawiciele redakcji magazynu „Osobowości i Sukcesy” oraz laureaci minionych edycji Gal.

Wśród laureatów „Osobowości Roku 2016 Warmii i Mazur” zostali wyróżnieni: Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz, Starosta Lidzbarka Warmińskiego Jan Harhaj, reżyser filmowy Janusz Kijowski, lansująca modę na Warmię i Mazury Ewa Domaradzka-Ziarek, kanclerz loży olsztyńskiej Wiesław Łubiński, ponadto Wojciech Kot (Delphiayachts), Jan Szynaka (Szynaka Meble) i Józef Wiśniewski (Wipasz). Honorowe statuetki otrzymali: Prof. Adam Dziki i Beata Gogulska.

W gronie „Sukcesów Roku 2016 Warmii i Mazur” znaleźli się: Hotel Termy Warmińskie, Wild Polska  Sp. z o.o., Salon BMW Zdunek, Yuniversal Podlaski, Piekarnia Tyrolska, EXPO Mazury S.A., Paint Force, ORiSTO Sp. z o.o., Tama Farby Lakiery Sp. z o.o., Bunkry w Mamerkach, Krakowski Teatr Komedia, Dwór Jagodne Małe-Mirosław Kubiak, Dagmara Chmielewska oraz Urząd Miasta Ostróda.

Uroczystego wieczoru, wykwintne menu i szampańską atmosferę wsparły liczne występy artystyczne, a wśród nich zaśpiewali: Izabela Trojanowska, Krzysztof KASA Kasowski, Ewa Romaniuk i Jan Jakub Należyty z Krakowskiego Teatru Komedia oraz Klaudia Mużyło.

Podczas wydarzenia Fundacja „Jestem Optymistą” nagrodziła kolejną grupę stypendystów. Na oficjalne docenienie oraz wsparcie zasłużyła wspomniana Klaudia Mużyło, pływak Błażej Gałkowski oraz Juchowska Aktywna Młodzież Alternatywna (JAMA), czyli Artystyczna Grupa Ochotniczej Straży Pożarnej w Starych Juchach.

Ponadto goście mieli okazję wziąć udział w licytacji unikatowych produktów na rzecz Fundacji.

Gala „Osobowości i Sukcesy Roku 2016 Warmii i Mazur” potwierdziła, że wielu jest wybitnych ludzi, którzy swoją twórczością odnoszą sukcesy czy to prywatne czy zawodowe, na miarę wielkich wyróżnień!

Organizatorzy