stat4u
ZBLIŻA SIĘ GALA „OSOBOWOŚCI I SUKCESY ROKU 2016 WARMII I MAZUR” - Quick.Cms - szybki i prosty system zarządzania treścią

ZBLIŻA SIĘ GALA „OSOBOWOŚCI I SUKCESY ROKU 2016 WARMII I MAZUR”

Aktualności » ZBLIŻA SIĘ GALA „OSOBOWOŚCI I SUKCESY ROKU 2016 WARMII I MAZUR”

Data:28.11.2016 (ost. aktualizacja 28.11.2016 19:37)

3 grudnia br. w Hotelu Mikołajki na Ptasiej Wyspie odbędzie się Gala „Osobowości i Sukcesy Roku 2016 Warmii i Mazur”. To już II edycja uroczystości, będąca wynikiem powodzenia Gali w zeszłym roku. Wyśmienite menu, wyselekcjonowane alkohole oraz niezwykłe występy artystyczne m.in. laureatki 2015 Izabeli Trojanowskiej, Krzysztofa KASA Kasowskiego oraz Dariusza Stachury zachwycą nawet najbardziej wymagających gości. Do tego doborowe towarzystwo! Spodziewamy się ludzi ze świata biznesu i show-biznesu. Właścicieli, prezesów, dyrektorów wiodących firm, ludzi kultury, nauki, sztuki, sportu, mediów. Zaszczycą swą obecnością także laureaci zarówno poprzedniej edycji Gali „Osobowości i Sukcesy Roku 2015 Warmii i Mazur” m.in. marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Gustaw Marek Brzezin, jak też laureaci ogólnopolskich edycji tej Gali! Wydarzenie poprowadzi Ryszard Rembiszewski.

Kulminacyjnym momentem wyjątkowego wieczoru będzie wręczenie statuetek. Odbiorą je najwybitniejsze osobowości Ziemi Warmii i Mazur, które swoją postawą w 2016 roku zasłużyły na wyróżnienie. Wręczymy również honorowe statuetki za całokształt. Ale także zostaną uhonorowane firmy, które w bieżącym roku odniosły największy sukces biznesowy, w poszczególnych branżach.

Wyróżnienia otrzymają tylko Ci, co funkcjonują, mieszkają lub pochodzą z województwa warmińsko-mazurskiego. To region nadzwyczaj pełen godnych wyróżnienia osobistości i prężnie prosperujących firm.

Oficjalnie wyróżnione i nagrodzone zostaną m.in. takie „Osobowości” jak: Józef Wiśniewski (Wipasz), Wojciech Kot (Delphiayachts), Jan Szynaka (Szynaka Meble), żeglarz Karol Jabłoński, prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz, starosta Lidzbarka Warmińskiego Jan Harhaj, dyrektor Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie Janusz Kijowski.

Wśród Laureatów „Sukcesów” znajdą się m.in. firmy: BMW Zdunek, Termy Warmińskie, Yuniversal Podlaski, Piekarnia Tyrolska, Miasto Ostróda.

Organizatorem Gali jest firma Excellent Events, na czele z Mariuszem Pujszo oraz magazyn „Osobowości i Sukcesy”. Jak mówią goście zeszłorocznej edycji: „Wspaniale, że w takich okolicznościach uda się spotkać ponownie!”

 

www.osobowosciisukcesy.pl

redakcja


Gala "Osobowości i Sukcesy Roku 2016 Warmii i Mazur" została objęta patronatem medialnym przez Info-Racje